| LoveMe a întrebat:

Revin din nou cu o intrebarebig grinbig grin Serialul HAVIN va fi din nou la kanal d?big grin
funditatongue

Răspuns Câştigător
| Monica_3326 a răspuns:

Nu se aude nimic.
A fost un film frumos, eu l-am vazut pe tot :d
Am cautat pe internet dar nu am gasit nicun articol in care sa se spuna lucrul acesta.
Ma bucur ca te-am putut ajuta!
Funfitsa? puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| LoveMe explică:

Stiu asta si ma uit la 1001 de nopti!happy e super fain. x

| Mony a răspuns:

NU
eu stiu ca NU ca so pus inapoi 1001 de nopti...si nu cred ca si asa CAnal D i destul de aglomeratlaughing

| nOnameFound a răspuns:

Serialul se numea "Havin doua vieti o dragoste" m-am uitat pe site-ul kanal D si nu se aude nimic... dar vad ca au bagat deocamdata "1001 de nopti" e fain filmul te poti uita.serialele turcesti nu au aceeasi poveste ca toate telenovelele de pe acasa. deocamdata nu se aude nimic de Havin dar daca astepti probabil ca o sa deahappy fundita? big grin

| Justina a răspuns:

Nu eu stiu ca a revenit inapoi serialul 100 de nopti