| Maty2000 a întrebat:

Revine Dorian Popa in Pariu cu viata? Cel mai complet raspuns:funda!

4 răspunsuri:
| Justme01xD a răspuns:

Cred că el este singurul care are răspunsul la această întrebare. Dorian Popa a părăsit Pariu cu Viaţa din cauza unor probleme de sănătate şi a unor decizii ce implică viaţa privată(acestea au fost motivele oficiale, speculaţiile neîncetând să apară).
Chiar dacă acesta a plecat din producţia Pariu cu Viaţa, fanii lui voi avea parte de o surpriză. Pe data de 2 Decembrie, la ProTV, membrii trupei LaLa Band ne povestesc despre drumul lor spre succes, despre cum au câştigat "Pariul cu viaţa". Vom vedea imagini impresionante din backstage şi multe alte surprize printre care: Dorian Popa revine cu declaraţii în legătură cu subiectul.

| PavelescuAlexandru1996 a răspuns:

Dorian Popa Va reveni in periu cu viata deoarece se spune ca si-a rezolvat problemele pentru mai multe vizitati pagian lor oficiala de facebook :https://www.facebook.com/......velescu.73 fref=ts

| Valuta_Ilie_1977 a răspuns:

Da revine dorian popa in pariu cu viata si nu e tata sunt eu fica lui ilie valuta