| Luiza111 a întrebat:

Stii cumvaa daca Dorian Popa s-a intors in Pariu Cu Viata?

9 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu.
*-*

| Stunt3r a răspuns:

Nu s-a intors. Are niste probleme personale dar sa speram ca o sa le rezolve tongue

| Timeea2001 a răspuns:

Inca nu s-a intors deoarece are niste probleme personale de sanatate

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Nu se mai intoarce ca a fost dat afara

| Iubareata22 a răspuns:

Da s-a intors. In episodul 15 din Pariu Cu Viata Sezonul 3. A venit pentru ca Anca (Criss) era in coma. El i-a adus un cadou iar ea s-a trezit.

| JustMe6378962 a răspuns:

Nu s-a intors... din pacate

| 000M1ha3la a răspuns:

S-a intors doar pentru o zi pe platourile de filmare pentru a acorda un interviu ce va fi difuzat duminica pe protv, tot atunci vei vedea intreviuri si cu lala band
Funda?happy

| floricicafrumusica a răspuns:

Intr-adevae are probleme de sanatate dar o sa se intoarca inapoi

| KristyBahh a răspuns:

Nu s-a intors, deoarece u unicorn l-a muscat de picior.