| anonim_4396 a întrebat:

Revista Popcorn de luna asta tot 3.99 lei costa?

Răspuns Câştigător
| PrincessOfChocollat a răspuns:

Nu stiu cum e la voi, dar eu dau 3, 90 lei pe ea! maxim 4! nici nu se pune problema sa dau 7 lei!laughing

9 răspunsuri:
| pandaX3 a răspuns:

Haa? eu dau 4 lei rolling on the floor

| KiryuZero a răspuns:

Auzi ba parvenit. o i da u adr3sa de mail sa te injur de nici nu iti vine sa crezi

| KiryuZero a răspuns:

Cred ca o neno.rocita ca tine nu are ce exista pe acest pamant monstru ordi.nar

| KiryuZero a răspuns:

Apropo bla bla bla spui in numele lui ma. ta nu in contul meu clar parvenito

| ZâmβέŤ a răspuns:

Www.popcorn.ro aici gasesti informatii... e interesante e despre multe vedete nu te lua dupa ei ca, costa in jur de 6, 7 lei ca mi-o iau eu...eu dau 7 lei pe ea si apare lunar(are postere super)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pokemonextrafan2011, tot ce scrii esti tu.
Du-te dreKului, iti zic din toata inima!
Nu te mai lua de oameni!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@kidu, fara suparare, dar ai innebunit?:-)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pokemonblbablabla, cine te crezi?
Crezi ca daca injuri pe cineva esti cool sau ce?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da