| Alexww a întrebat:

Salut, am început cea de-a 4 luna de roaccutane pana acum am 3 luni și 2 sapt și as vrea sa va întreb cine a folosit, dacă petele au dispărut după terminarea tratamentului.
Acum coșuri nu mai am, doar multe pete pe amândoi obrajii și puțin pe frunte.
O sa dispară sau?
Mulțumesc happy

2 răspunsuri:
| Dana1999 a răspuns:

Roaccutane e cam dur din ce se spune. Nu mai bine încerci ceva aplicat direct pe piele? Discuta cu medicul tau

| Alexww explică (pentru Dana1999):

Am discuta și, asta mi s-a dat acum nu am cum sa renunț la el după ce am făcut jumate de tratament