| dragutza a întrebat:

Robert pattinson si kristen stewart sunt impreuna?(sunt un cuplu) vreau multe detalii pls dau si fundita! happy

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sunt unele zvonuri in acest sens. Nu putem sti cu adevarat daca este adevarat.

| daniDeeDee a răspuns:

In film se potrivesc. big grin

| just|breathe a răspuns:

Am citit intr-o revista ca sunt impreuna si au sarbatorit Craciunul impreuna, iar Rob a dus-o pe Kristen la parintii lui, sau ceva de genul.si au inchiriat o casa pentru ei. Dar nu stiu cat este de adevarat.

| d33a a răspuns:

In ceea ce priveste relatia sa cu Kristen Stewart sau cu alte actrite cu care a fost cuplat de catre presa, Robert Pattinson spune ca inca e singur. „Nu ii iau in serios pe cei care spun ca as fi un sex-simbol. Eu imi fac meseria cat pot de bine si imi place foarte mult, iar fanele care tipa cand ma vad sunt de fapt innebunite dupa Edward Cullen, personajul meu, nu dupa mine. In realitate, eu inca nu reusesc sa obtin o intalnire cu o fata", declara el!
http://www.acasatv.ro/......-mine.html

| marya a răspuns:

Si mai mult:Conform revistei Ok! Robert Pattinson a surprins-o pe Kristen pe platourile de filmare când a cerut-o în căsătorie.

Această neaşteptată acţiune din partea lui Robert a făcut-o pe Kristen să plângă...

Sau cel puţin aşa zic oamenii ăştia de la OK!

Să dăm oare crezare acestor zvonuri, mai ales dacă luăm în vedere şi zvonurile lansate tot de această revistă în legătură cu faptul că Kristen ar fi însărcinată? Deci ei cam sunt in preuna
eu nu stiu daca e insarcinata dar au fost surprinsi sarutandu-se deciii

| DerHimmelSollWarten a răspuns:

Da, sunt actorii din saga Twilight, nu? Am citi pe aici printr-o revista ca au decis sa fie impreuna dupa filmarea Twilight:Ba mai nou cica ea ar vrea sa aba si un copil cu el.De pe la sfarsitul lunii august a anului 2009 sunt impreuna.nu stiu, nu am vazut filmul dar am citit cartile.laughing

| anca_7959 a răspuns:

După luni întregi de speculaţii, actorul britanic Robert Pattinson, vedeta seriei Twilight, a recunoscut că are o relaţie cu colega sa din film, actriţa Kristen Stewart, scrie Dailymail.co.uk.

Cei doi ar fi trebuit să apară pentru prima dată împreună, ca şi cuplu, la gala premiilor BAFTA la Londra.

"Este extrem de dificil, dar, da, suntem împreună. Nu putem mereu să ajungem în acelaşi timp într-un loc din cauza fanilor. E o adevărată nebunie. Aceasta ar fi trebuit să fie prima noastră apariţie în public ca şi cuplu, însă a fost imposibil. Suntem acum împreună, aici, la un eveniment public, însă nu e deloc uşor. Trebuie să facem toate acele lucruri pentru a nu atrage atenţia", a declarat Pattinson.

În ultimul an, Stewart şi Pattinson au negat de fiecare dată faptul că ar forma un cuplu. Conform speculaţiilor din presa internaţională, relaţia dintre cei doi a început în vara anului trecut, în timpul filmărilor pentru al doilea lungmetraj al seriei, New Moon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi doresc robert si kristen sunt iubiti ca porumbeii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca s-ar casatori amandoi m-i-ar placea desi el e un actor foarte frumos si ea la fel mai ales el.Nu pot sa zic ca ea nu e super ca e super.Sunt indragosttita de Robert

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da au filmat impreuna in film si au ramas impreuna si in afara filmarilor.acum am aflat si eu cum au ramas impreuna in revista BRAVO.imi place foarte mult de ei si am vazut ca in urmatorul nr. din revista OK va fi despre ei, cica proaspat casatoriti.laughing

| kitty_6896 a răspuns:

Robert Pattinson si Kristen Stewart au recunoscut ca sunt impreuna, Kristen vrea un copil cu el dar nu se stie daca si Robert vrea cu ea.Si-au luat o casa impreuna si kristen si-a pus niste prietenii sa-l spioneze, acum se zvoneste ca cica Robert ar fi inselat-o.Sarbatorile si le-au petrecut impreuna.

| FLORY_8811 a răspuns:

Nu sunt impreuna am citit intr-o revista ca asta e un joc al lor... vor doar sa tina publicul in suspans(cred probabil sa fie mai speciali) Eu ii ador si mi-ar placea sa aud ca sunt impreuna:X