| wyzy a întrebat:

ROMANIA tara tuturoorr posibilitatilor,,, am vrea noi laughing:

2 răspunsuri:
| nicko a răspuns:

Avem atatea posibilitati incat la recensamant s-a constatat ca suntem cu 2 milioane mai putini straight face.Eu nu vad nicio posibilitate, cred ca o sa reusesc sa ma "ridic" in Romania doar cu noroc..pe care ti-l faci singur.Cred ca e tara tuturor "esecurilor" si e asa trist.Si da cine nu ar vrea sa traiasca intr-o tara care sa fie vazuta precum a "tuturor posibilitatilor", despre care sa se zica "Daca esti cunoscut in Romania esti cunoscut pe tot globul " laughing

| wyzy explică (pentru nicko):

Ai drepatee,.,, tongue