| GigglesToDay a întrebat:

RPD >>>>>:O3--- cititiii >-- Buna pe pi*zda mi-a aparut o buba rosie tare si cand o apas ma doare ce poate fii? funda vi s-a intamplat?

APP. am auzit de furunc cam asa arata ce am eu si da ca din cauza parului asa ma citit DAR nu are capul acela nu stiu ce e ...vi s-a intamplat sau stit cv? funda E DE LA CICLU?

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

laughing.ba nu stiu, dar am facut criza de ras la intrebare

| GigglesToDay explică:

Ofataanonima am mai vazut o intrebare de genu ca poapte e de la ciclu desteapto

| ofataanonima a răspuns:

laughing)))))))))))))))) rolling on the floor))))))))) cea mai taree intrebaaree`laughing ...nu nu e de la cicluu` te asigur nu stiu asteaptaaa` putin si dupa... poate iti trecee laughing oricum cea mai taree intrebareee rolling on the floor