| dennnnnnisa a întrebat:

Vreau un status pentru 1 Martie pentru Dna Diriginta. Nu stiu ce sa scriu. Ma ajutati, va rog?

Răspuns Câştigător
| Ramina a răspuns:

Buna Roxy :*

Martisorul: Din lacrima alba a fulgilor de nea si rosul aprins din inima mea, am impletit un martisor pe care ti-l trimit cadou! //
Pentru tine: Un buchet de ghiocei si o primavara superba pentru o persoana mai speciala decat toate anotimpurile! // La multi ani de martisor! Toate florile din lume pentru primavara mea! //Rosu si alb! O primavara frumoasa in rosu si alb si dragoste sincera! //Cu dragoste: Un martisor virtual purtator de sentimente 100% veritabile. La multi ani de martisor! //
. Martisor cu drag si dor! Iti doresc un 1 Martie fericit si o primavara care sa iti infloreasca intregul an.//:Gand de primavara: Iti trimit prin martisor intreaga primavara cu toate culorile ei vii si datatoare de viata.
Sper sa-ti placa happy

8 răspunsuri:
| dennnnnnisa explică:

Ooooooooooo multumesc ancotssa dar nu stiu dk nu pot sa iti dau funtitza... x-( ofofofoofofofofofoofofofoof

| adapurple a răspuns:

Da, te ajut uite:
Daca n-ai exista,
Daca n-ai preda,
Daca n-ai fi
Daca ai stii
Ca nici elevi n-ar fi,
Nici noapte, nici copii
Care invata tot
Cu un singur scop
Sa ia note mari
Si sa fie strengari
e o adaptare mai ciudataa mea de pe http://alinagadoiu.files.wordpress.com/2009/03/felicitare_8_martie.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pa te las. te urasc ...si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, poti sa zici si tu ceva p'acolo de 1 martie va daruiesc o primavara cu multe bucurii, bla bla poti sa gasesti tu ceva.bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va trimit ca martisor.
Un buchetel de ghiocei,
Parca nascuti din puritate,
sunt pentru suflet un crampei,
De bucurie si seninatate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani de martisor! Toate florile din lume pentru primavara mea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primavara sa iti aduca un martisor de sanatate, un ghiocel de noroc, o adiere calda de fericire, un nor de iubire si un soare stralucitor asemeni sufletului tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mai potio scriu : unu martie calator iti aduce un martisor! simplu si la obiect doar ca este un pic mai veche! sper ca te-am ajutat.