| Little Princess a întrebat:

Sa incep sa povestesc.sadSunt cu prietenul de mai bine de o luna. Ne vedem rar.Asta nu a fost o problema pana acum.Lui i sa facut tare dor de mine si s-a gandit sa imi faca o surpriza cred eu, venind la mine in localitate, pentru ca noi nu stam in acelasi sat.Si eu imi facusem baie cu vreo 10 min inainte sa sune el, care era deja peste drum, in fata casei mele, si nu puteam sa mai ies afara fiindca aveam parul ud si ai mei nu ma lasau.Asta s-a intamplat duminica seara.Si cand i-am raspuns la telefon si i-am zis asta a zis doar atat"na lasa nu mai trebuie sa iesi". si a inchiscrying. De atunci nu mai vb cu mine.Nu imi mai trimite nici un sms, nu ma mai suna, nimic nimic.Imi pare foarte rau. Ce sa fac ca sa ma ierte?

8 răspunsuri:
| L a răspuns:

El crede probabil, ca a fost doar un prtetext sa nu iesi cu el.` Incearca tu sa il mai suni vezi daca iti raspunde, sau baga-l in seama pe mess.`Daca nici asa nu vrea, atunci nu il poti obliga.`

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nici eu nu ies din casa cu parul udlaughing
Asa ca inteleg si el ar fi trebuit sa inteleaga, chiar daca e vorba de un lucru marunt.
Daca ti-ar fi dat prin cap puteai sa-l inviti la tine in casa, in camera ta si gatahappy

| Anecherry a răspuns:

Crezi ca poti sa ajungi si tu intr-o fuga pana la el?

| gabytza_7109 a răspuns:

Pai expicai ca nu a fost intentinonat zis motivul ala, si spune-i ca parintii nu te-au lasat. Cereti scuze ca nu ai putut sa iesi la poarta ii spui din nou motivul si spune-i ca si tie iti era dor de el dar nu te-ai putut certa cu ai tai. bafta:*

| funnygirl a răspuns:

Pai s-a suparat pentru ca el a vrut s iti faca o surpriza ...nu stiu incerca sa t duci l el si sa vorbiti daca tine la tine te va ierta

| alexflor87 a răspuns:

Sa ii fie de bine. Astea sunt copilarii mai fata, ca nu te lasa mama afara si s-a suparat prietenul Asteapta si tu sa mai cresti si vei avea un prieten adevarat.

| veronyka a răspuns:

încearcă săl suni şi să discuţi cu el

| apshyxiation a răspuns:

Nu asa fac baieti face pe victima.asa ca nu`ti face griji. partea proasta e ca trebuie sa-l consolezi ca n-a fost vina ta etc... da asta e