| GW1521 a întrebat:

Sa ma lamureasca si pe mine cineva : Mi-am luat Lg optimus black ab pantera 9. Tel are wifi direct si wi-fi hotspot. In abonament este inclus 60 MB. Dupa ce ii consum pe acestia daca intru pe net pe telefon, fac cost suplimentar? sau nu,,,

1 răspuns:
| MrSnuggles a răspuns:

Cand te conectezi la Browser cred ca esti intreat ce conexiune vrei sa folosesti, in cazul in care gasesti Wi-Fi te concetezi la reteaua Wireless. Daca nu folosesti din cei 60 de MB, dupa ce ii depasesti incepe sa se incarce factura (adica cost suplimentar, care e destul de mate, la Orange 0.90 E pe 1 MB, tinand cont ca sunt pagini de 2-3 mb ). Daca nu apare la intrarea in browser pe ce vrei sa intri, adica Orange network sau Wi-Fi, inseamna ca trebuie sa mergi la setari si la Wireless dai seargh for networ, daca gasesti te conectezi la cea cu semna mai bun daca nu... poti trai fara netwinking