| ExPeRyMeNt a întrebat:

Sa ma supar daca cele 2 prietene ale mele au iesit si nu m-au chemat iar pe varu si prietenul meu i-au chemat. Vreau sa mentionez ca nu sunt impreuna niciunul doar prieteni. Sunt prieten cu ele dinaintea lor.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca le-ai suparat cu ceva din moment ce te-au exclus din gasca lor.Incearca sa le recastigi increderea si dorinta de a redeveni vechii prieteni.

| Anonima0000000000 a răspuns:

Nu,eu nu zic daca se mai intampla asta este eu zic sa vorbesti cu ele de ce nu te-au chemat si pe tine intreabale