| cristydts a întrebat:

Sa-mi bag picioarele, am scapat de acnee, au ramas urmele ei si nu stiu cum sa scap de ele...

2 răspunsuri:
| browneyes99 a răspuns:

Buna!

Pai cam asta se intampla atunci cand storci cosurile...De asta nu prea poti sa scapi, decat in timp.E complicat rau cu acneea asta.Trebuia sa o lasi in pace.Intreaba si tu la farmacie despre creme pentru asa ceva.Dar du-te mai repede, fiindca daca stai asa cu ele nu mai scapi. Trebuie sa existe ceva la farmacie, din cate tin eu minte, aveam si eu in casa.Si daca nu gasesti la farmacie, du-te la un dermatolog.Te rezolva imediat cu niste creme super bune!

Succes si sper ca te-am ajutat! Si nu uita:fuga repede, daca vrei sa se vindece!

Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna happy
si mie mi-au ramas unele urme pentru ca le-am tot rupt si sacait... straight face
Am auzit de la o prietena ca foloseste masca de argila si tenul ii ramane foarte curat si fin happy
Poti sa incerci si diverse masti pentru exfoliere...sa consulti un dermatologhappy
Da un search pe google despre mastile de exfoliere.
Take care.