| loove_5215 a întrebat:

Sa-mi iau revista cool girl sau cool girl summer? va intreb fiindca' nu mi-am luat' niciodata revista cool girl summer.care e mai' interesanta'?

Răspuns Câştigător
| bkmad a răspuns:

Tinand cont ca este vara : revista summer cool girl este mai interesanta are sfaturi pentru ceea ce faci vara asta moda tot ce trebuie pentru o vara perfecta
funda?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambelesmugsmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cat costa cool girl summer? big grin big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai interesanta cool girl ...revista cool girl summer e doar despre vara! ideea meawave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cool girl:*

| ioanaamicor18 a răspuns:

Eu zic ca sa iti iei revista cool girl summer pentru ca e vara si iti arata ce se poarta vara...