| Kimy_8371 a întrebat:

Ce revista vi se pare mai interesanta Cool Girl sau Bravo Girl? Si de ce?

Răspuns Câştigător
| CoCaCoLa a răspuns:

Bravo girl
are postere faine si scrie despre vedete din astea mai pentru adolescenti la unele reviste mai primesti si cadoru(stikersuri gen)
mie imi place mai mult ca-i mai interesanta si imi mai place si revista popcorn

3 răspunsuri:
| buterfly a răspuns:

Mie imi place mai mult Cool Girl pentru ca sunt foarte multe sfaturi care m-au ajutat uneori...winkingDespre frumusete, dragoste tot ce tine de adolescenti!happy
Dar tie?:*

| Kimy_8371 explică:

Butterfly, eu mi le cumpar pe amandoua. Dar mai mult imi place Cool Girl mi se pare mai interesanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cool Girl. :
1. E pe locu 1 in top la reviste pentru adolescenti
2.are o gramada de chestii super smug
3.Te invata cum sa te imbraci. Scrie despre vedete.etc.
4.Da sfaturi importante legate de baieti si nu numai