| passenger a întrebat:

Sa nu comandati niciodata de la Pizza Expert! Desi este cea mai ieftina pizza (12 lei una cu diametrul de 32 cm) este cea mai proasta! Am luat acum cateva ore o Quatro Formaggi si a fost groaznica! Pe langa faptul ca m-am stricat la stomac, parca mancam paine cu cascaval straight face
PS: Si acum cum pot sa-i reclam din moment ce m-am intoxicat de la pizza aia (sunt minor)?

2 răspunsuri:
| Twatwaffle a răspuns:

Scrii un mesaj catre astia...Protectia Consumatorului din judetul taubig grin

| Skylar a răspuns:

Si normal