| sweet_1526 a întrebat:

Sa vedem care este cea mai folosita retea telefonica...:X:X:
incep eu:cosmote

8 răspunsuri:
| lola a răspuns:

Orange

| Kittynika a răspuns:

Vodafone

| Andrre a răspuns:

Orange

| simo_8168 a răspuns:

Orange. da cea mai folosita e Vodafone du-te in bcuresti pe nimeni nauzi sa aiba Orange sau cosmote...

| Bianqita a răspuns:

Cosmotelaughing

| glitt3r a răspuns:

Cosmote

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa e, cosmote este cea mai folosita, nici nu am numere in agenda din alte retelelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Radio-sunt, mai tare decit babele cre raspindesc birfele nu este niciuna, mai ales ca la un cap se spune cal si la celalalt cap se auda bau-bau laughing