| foamea a întrebat:

Sal all...cine are nokia 5310...5220...6220.////va rag spuneti-mi care ii mai buna si care are sunet mai tare...mersi anticipat. happy

3 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Salut, eu am 5310, e super bun, se aude tare, si poti conecta boxele de la pc in el(probabil si la celelalte, eu nu stiuhappy ) ti-l recomand cu placerewinking

| Teooo a răspuns:

Eu am nokia 5130 Xpress Music care este aproape ca si 5310 numai ca difera desginul. Eu sunt foarte multumita de el.

Pa, pa happy

| marioxxl11 a răspuns:

Eu am 5310 exprs music...si folosesc la el casti de sony ericson... cele micutze care iti intra cu otul in ureche...iese un sound nemaipomenit. te sfatuiesc sa incerci nu vei regreta