| cristinutza7 a întrebat:

La Nokia 5310 este posibil de pus parolă? Și dacă e posibil vă rog frumos spuneți-mi cum! Mersi anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| kryss456 a răspuns:

Da poti pune parola stiu sigurwinking nu am Nokia 5310 dar am Nokia 2730 si cred ca la Nokia e cam asemanator. incearca sa dai la setari telefon apoi blocare taste si dai activare bagi codul 0000 sau 5 de zero nu mai stiu sigur si gatahappy trebuie doar sa blochezi tastele si nu va mai putea sa umble nimeni pe telefonul tau happy. Poti sa dai autoblocare taste si o sa se blocheze singurehappy iar daca vrei sa-ti schimbi codul intri tot la setari dar de data asta la setari pentru siguranta apoi coduri de acces si dai modificare cod de sigurantahappy sper ca te-am ajutathappy