| bubu1224 a întrebat:

Sal.am mai pus intrebarea si nu mi s-a raspuns, vreau sa stiu de unde pot face rost de variante de subiecte care se dau la admitere la subofiteri...va rog sa imi spuneti daca stiti + funda

2 răspunsuri:
| Madalyn a răspuns:

Nu cred ca poti face rost de aceste subiecte. Ele sunt tinute secrete pana in ziua examenului! Ce te impinge sa te faci subofiter? Nu vezi cum statul le-a taiat 25% din leafa bugetarilor!

Si eu visam sa devin maistru militar sau ofiter in armata, insa mi sau spulberat visele odata cu leafa bugetarilor! Nici nu ma gandesc sa lucrez pentru stat!
Totusi, isi urez succes in ceea ce vrei sa faci, nu multi aleg un astfel de drum happy

| bubu1224 explică:

Multumesc!