| Hollywood a întrebat:

Sal am nevoie de ajutor! am vz ca multi au facut ce voi face si eu :
trebuie sa fac o cumpunere de 10-15 randuri in care sa-mi exprim opinia privind mesajul pe care il transmite morala fabulei MELCUL SI CIOARA de N. T. Orasanu!
mersi :X funda

3 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Citește fabula, ia caietul, scrie... E așa greu?

Fabulele sunt așa ușoare, chiar așa puturos să fii, să scrii repede pe TPU. Nu vă înțeleg frate...

Baftă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh hell, eu la 7 ani citeam fabule din plăcere și le și înțelegeam. Dacă așa distruși sunteți să nu puteți pricepe măcar o fabulă, un text de grădiniță, la un roman ce veți face?
Crede-mă că mai greu e să postezi asta decât să faci această temă.

| alinx_2181 a răspuns:

Man decat sa strangi ocare pe TPU mai bine intreabati un coleg cum s-ar facewinking