| TDGMeebu a întrebat:

Hey!
ne-a dat o tema la romana pentru azi. ne-a dat 2 compuneri. Pe una am facut`o dar la cealalta m`am blocat. Trebuie sa imi exprim opinia in 15-20 randuri despre importanta colectarii deseurilor in procesul de ecologizare.
Puteti sa imi dati niste idei? URGENT! Mersi mult!

1 răspuns:
| Psihiatra a răspuns:

Pai...ai putea explica(cu ff multe expresii frumoase)cat de minunata tongue e planeta si dc ar trebui ea sa ramana pura, nepoluata, poti incepe cat era de frumoasa cand populatzia adea incepea sa se dezvolte, cat de mult rau fac de sheurile etc. Sper sa te ajute ce am scris cu lipsa de inspirtatziewinking