| higewihte a întrebat:

Sal, Cumpar cont metin2ro, nu conteaza server, regat, in schimb va fac un server de metin2 private, cu host free, lasati-mi un pm, (contul sa fie lv 40+)

5 răspunsuri:
| gGrigore a răspuns:

Sal,iti dau eu cont lvl 51 pe mental server phoenix,regatu red, are papuci de vint, inel de teleportare, bilete v2, etc.
skype:grigore878
mess:originalmd1

| crisw908 a răspuns:

Contacteaza-ma la crisss_0203@yahoo.com

| MICROice_2936 a răspuns:

Iti dau eu un cont de metin2ro are lvl 40 itemuri destul de bune nu te costa nimic til dau pe gratis dar te rog funda

| MICROice_2936 a răspuns:

Baga idiul meu puya_sisu_florin si til zic pe mass

| CheloO_Andrey_1988 a răspuns:

Higewihte sal man daca iti trebuie cont cu 40 lev sau chiar mai mult plus itemuri de lev 66 cu pv si alte prosti la plus 9 cauta`ma pe id tutty_love_you poate til dau gratis numa ca mai interesa cum sa fac un metin privat daca se poate sa file online sau daca pot sa-l fac pe linux ma rog vb pe mess