| anonym_5376 a întrebat:

E urgent! Puteti sa-mi spuneti va rog cum sa-mi umflu parul sua sa-mi fac bucle.

P.S.Sunt tunsa in gherutze

Răspuns Câştigător
| XKidutzaa a răspuns:

Si eu tot in gherute am coafura eu ca sa mi-l umflu il tapez si sau uil dau cu bicudiuri dar am inceăutdupa ce ma spal pe cap sa dau cu niste spuma de par(atunci cand e aproape uscat parul) si voila e perfect

1 răspuns:
| Alexa_2878 a răspuns:

Ca sa il umfli...asa cum zici tu... poti sa il tapezi. Sau dupa ce faci baie il usuci cu fehonul si cu o periewinking Iar bucle iti faci cu ondulatorul, cu bigudiuri sau moate ( hartie de ziar infasurata pe un material, e asemanator cu un bigudiu). Sper ca te-am ajutat! Succes! kiss