| randyyy a întrebat:

Sal.Eu joc metin2 si l-am downloadat, instalat, am intrat in el si mi se restarteaza calculatorul daca bag o arma si atac. Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sati formatezi calculatorul

18 răspunsuri:
| ioanapysycuutata a răspuns:

Stergel! iti viruseaza calculatorul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu ce să spun. Ce temperaturi ai în momentul ăla? Supra-încălzirea anumitor componente poate duce la repornirea sistemului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat sa contactezi serviciul clienti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu caci eu nu stiu caractere nu imi zici tu unul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustiu sal instalez ma poti ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi instalezi si mie Metin RO
plsss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu pentru ca si eu l-am instalat dar nu se instaleaza in calculator ce sa fac? imi spune si mie cineva? va rog pentru ca chiar am si plans ca nu-mi merge de nervi am 11 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal, eu am instalat metin dau incepere joc se incarca si dupa ce termina de incarcat imi apare o erore si nu imi intra in joc nustu ce are

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curata unitatea de praf ca de aia se restarteaza si formateaza calculatoru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce as zic ca si mie m-i se restarteaza cand atac si ma enerveaza la culme nu stiu ce sa mai fac nu merge nici metin2 RO nici servare private am 11 ani si nu prea stiu ce am de facut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal Mie Mise restarteaza sau imi apare ceva de genu? o eroare dar nujtu ce are help me

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu ce trebuie sa fac si mie mi se tot restarta si nu stiu ce are imi pun arama cum trebuie si totmi se restarteaza intru si vreau sa omor ceva animal si mi se tot restarteaza asa ii de rau si imi place foate mult dar mi se tot restarteaza puteti sa ma ajutati foarte mult ca sa nu mi sa mai sa restarteze sa imi scrieti aici va rog foarte frumos

| randyyy explică:

Pai nu am mai auzit sa se mai intample asa ceva, decat la mine.la toti ceilalti merge perfect jocul

| randyyy explică:

Pai nu mai la jocul ala mi se intampla, chiar si atunci cand abia aprind calculatorul dimineata

| randyyy explică:

Pai mi se intampla si cand il aprind dimineata, numai la jocul ala

| randyyy explică:

Pai se intampla si dimineata cand abia il aprind

| randyyy explică:

Da, dar fara raspuns