| costin7 a întrebat:

Am o intrebare despre metin2 ro. Mi l-am instalat si cand incerc sa intru mi se restarteaza calculatorul. Ce trebuie sa fac? Ofer

Răspuns Câştigător
| alexzt97 a răspuns:

Ar trebui sa il stergi doarece are virusi si poate sa se strice calculatoru ca asa mi s-a intamplat si mie

3 răspunsuri:
| òòRàùlòò a răspuns:

De fapt asta mi s-a intamplat si mie. Trebuie sa duci calculatorul la reparat deoarece acel om a uitat sa faca ceva. Funda?

| costin7 explică:

Multumesc dar nu exista nici un fel in care il pot pastra ca il vreau sau un alt joc online care nu are virusi sau face ceva la calculator. te rog zi-mi daca stii.

| alexzt97 a răspuns:

Incearca world of warcraft tot online sau league of legends