| sandra12345 a întrebat:

Sal imi spuneti daca mi-am activat o optiune cu 20 de min netionale ieri si nu am consumat nimic din ei si vreau acum sa imi bag o alta optiune sa dezactivez obtiunea cu 20... min mi-a luat din cont 2 e din 5 ...si daca dezactiv. imi mai raman cei 2 e?

Răspuns Câştigător
| NUUSTIU a răspuns:

Cu siguranta nu! Odata activata optiunea trebuie sa o consumi daca nu ai consumat-o si vrei sa activezi alta nu iti da cei 2 euro inapoi. Eu te sfatuiesc sa consumi minutele activate si apoi sa activezi alta optiune, altfel tu pierzi. Si data viitoare ai grija ce optiune activezi! Suces!