| Mar1juan4 a întrebat:

Sal in data de 18.3.2011 metin2 united s-a inchis si forumul si tot este in reparati sau este inchis defintiv?

8 răspunsuri:
| vlad9gabriel a răspuns:

Le-a picat hostul dar cu ocazia asta vor repara serverul pentru a numai avea bug la login si in cel mai probabil caz se va redeschide in cateva luni, cum a fost si cu finalongju. daca vrei da si funda big grin

| N3X7 a răspuns:

Scrie pe site ca se redeschide azi

| EnjoiProSkater a răspuns:

Eu aveam cont de lv 117crying.

| ali17 a răspuns:

Eu nu mai ma joc metin2 united de mult ca unu mi-a spart cont de 4 ori si de 4 ori mea aflat parola si aveam arme de 110 la fiecare spargere asa deci sti de ce e asa au probleme la server mie deparca nu mi s-a intamplat stai fara griji ca eu sunt gm cu contul spart si stiu ca aia pot sal repare

| Mar1juan4 explică:

Am vb cu multi prieteni si uni zic ca nu au host alti zic ca e definitiv eu as vrea sa se deschida

| r3es a răspuns:

Uite acum sa reluat (reloaded) acum in data de 16.05. 2011 merge bine nu mai are nici o problema. faza nasoal este ca mii de conturi grozave sau dus de exemplu al meu lv 105

| Csm121 a răspuns:

Salut,stie cineva cum pot sa-mi bag coins pe metin2unite.Astept un raspuns sau contactati-ma la adresa de mail cosminreisina@yahoo.com

| ovidius98 a răspuns:

Este definitiv, stiu ca sunt prosti nai ce sa le faci