| RazmontAllen a întrebat:

Sal la toti!
Ce ati zice ca e mai important?
O "prietena"(cred ca stiti la ce ma refer)si un prieten adevarat?(eu as zice ca prietenul adevarat dar vreau sa aud si parerile voastre...

Răspuns Câştigător
| B3happy a răspuns:

Bună! Eu aş răspunde că un prieten adevărat este mai greu de găsit, în schimb o "prietena" poţi găsi mereu. Dacă eşti 100% convins că ai un prieten adevărat, nu renunţa la această prietenie. Poate niciodată nu vei mai găsi un asemenea prieten. Pa, pa!

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

E bun si una si alta, dar avand in vedere ca un prieten adevarat greu il gasesti, e bine ca atunci cand il ai sa il pretuiesti si sa il face sa se simta mandru ca este prietenul tau...dar nu stiu in ziua de azi daca te mai poti baza pe asa ceva...