| anonim_4396 a întrebat:

Sal, m-am despartit de prietenul meu si el imi face in ciuda ca ii foarte fericit fara mine, etc. Vreau si eu niste idei sau statusuri care sa-l atinga si pe el oleaca la inima...Va rog, FUNDA

Răspuns Câştigător
| Bogdan01234 a răspuns:

Uh, pai teoretic cea mai buna varianta de a face asta este de a-i arata ca esti indiferenta. ca nu iti pasa. asta doare cel mai tare. pentru ca el face lucrurile astea in proportie de 80 % intentionat. fa-ti si tu putin de cap ca sa zic asa. iesi in oras cu prietenii, stai mai aproape de alti baieti simte-te bine cu ei. dar fara sa ai contact direct cu el, fara sa ii spui ''uite vezi si mie imi e bine fara tine'' sau ceva de genu. daca el a inceput sa fie primul asa, faptul ca tu o faci dupa el o sa doara mai tare. fi fericita si traieste-ti viata. razbunarea directa nu este un lucru tocmai bun si in cele din urma poate sa se intoarca tot asupra ta. happy indiferenta doare cel mai tare. statusuri chiar nu stiu dar astea l-ar face doar sa se simta bine si sa se gandeasca ca te doare ce face el si va face in continuare. happy

3 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Daca vrei cu tot dinadinsul sa faci ceva, fa-ti o poza cu un baiat, eventual sarutandu-l si pune-o la avatar si scie la status "TE IUBESC". happy

| Madallina3 a răspuns:

Plateste un prieten sa-ti fie iubit ceva timp cand il vedeti incearca sa fi dragastoasa si draguta cu,, iubi'' ca sal fa ci gelos si nu vorbi cu el[fostul]. Punel pe cel nou sati aduca ciocolata si sa-ti faca felicitari amoroase.O sa-l faci praf cu asta!
funda?

| Andra55 a răspuns:

Uite...Trebuie sa ii areti ca nu iti pasa si ca pur si simpu ai trecut peste.Nu are rost sa il faci sa sufere prin niste statusuri o sa le considere porcarii si o sa te creada si mai slaba DEci incearca sa fii tu fericita si sa nu fii atenta la el. Daca el va observa ca esti happy si fara el, e ok.Dar tu fii indiferenta.