| AndrikNebunik a întrebat:

ma plictisesc de moarte! ce sa fac?! PS. nu pot sa ies afara...

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cauta niste filme si cand te obosesti sa le vezi culcate

| REDSQ a răspuns:

Uite-te la IN PUII MEI, toate episoadele lui Bendeac. ( http://inpuiimei.a1.ro )

| Namastee a răspuns:

Vorbeste si tu pe mess, la telcall me, cheama o prietena pe la u, fa-ti manichiura, modifica poze cu photoscape( daca ai happy ), citeste:]] nu glumeam cu cititu`big grin, cauta jocuri multiplayer sau online, citeste barfe sau chestii noi despre starurile tale pref, mananca popcorn si uitate la un film de groaza ( pe cinemaxx ) cauta accesori pentru telefonul tau, fa-ti diferite machiaje etc...happy

| denisssa a răspuns:

Filme?:*

| deadea23 a răspuns:

Citeste happy

| KillerNrOne a răspuns:

Cand nu ai c face fa ce fac eubig grinORMI:dstraight face

| hahaha a răspuns:

Vin pe la tine? smug

| Sindrom a răspuns:

Incearca sa asculti muzica, sa-ti gasesti un hobbye pe compwinking

| IIII a răspuns:

Ai putea să desenezi ceva.Eu aşa fac când mă plictisesc.Iei o carte sau o poza, şi încerci să desenezi ce este în imaginea respectiva.

Dacă nu-ţi place să desenezi, caută şi tu ceva pe net, că sunt atât de multe chestii frumoase!

Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Dacă te plictiseşti, intră aici, te va amuza
http://lecturirecenzate.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Start watching p0rn, dude!