| deyutzuyonutz a întrebat:

Ma puteti ajuta cu cateva mesaje de sfarsit pentru clasa a 8 a fiindca am ramas fara inspiratie. As dori cateva pentru colegi si una pentru diriga si inca 2 pentru doi profi! V-as fi foarte recunoscator! Ofer in schimb funda si vot! Astept raspunsurile voastre cat mai curand posibil!

Răspuns Câştigător
| bianca_8218 a răspuns:

Poti sa folosesti asta pentru diriga: Doamna diriginta, in acesti ani de zile cat ati fost diriginta mea totul a fost perfect. Capacitatile mele s-au imbunatatit iar eu am invatat sa devin mai bun, mai respectuos dorind nespus sa va arat cat de nobila si buna ati fost sa ma invatati ceea ce stiu. Va doresc o cariera la fel ca si pana acum plina de frumusete, dragoste si iubire pentru copii... daca nu-ti place macar i-a si tu niste idei