| george_3250 a întrebat:

Sal mi-am luat Batman arkham city iar cand vreau sa dearhivez imi cere o parola puteti sa imi ziceti parola? fundita
p. s:Nu stiu ce am cu categoria.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Poti sa arunci jocul! Nu stie nimeni parola de la pachul care l-ai descarcat tu! Este la fel ca si cum as pune eu parola la un pach winrar si voi trebuie sa o ghiciti! Numai cel care a incarcat pachul stie parola si daca nu a scris-o acolo de unde ai descarcat inseamna ca este FAKE! Descarca jocul din alta parte!

1 răspuns:
| Alecs9816 a răspuns:

Pai batman arkham CITY nici nu a aparut inca pe pc apare pe 21 oct 2011. E fraiereala!big grin