| Shrek32154 a întrebat:

Sal mi-am luat o camera, dar din nefericire nu imi merge pe omegle. Intru in my computer in Usb Video device #2 ma vad acolo, intru pe facebook ma vad si acolo...Dar nu imi merge pe omegle si pe ask. Cand intru pe omegle imi apare chestia aia cu allow, ii dau allow dar in loc sa ma vad acolo se vede negru -_- Cine am ajuat si pe mine? Aleg raspuns castigator.

1 răspuns:
| Defalt a răspuns:

Posibil să nu fii instalat tu bine webcam-ul, cred că ți-a dat un CD în acel pachet, ei bine acel CD este instalarea driverelor de la cameră. Instalează-l dacă nu ai făcut-o, dacă ai făcut deja asta, atunci vezi dacă mufa de la webcam este mare sau mai mică decat mufa device-ului respectiv.Baftă.