| forthewicked a întrebat:

Hey...Nu știu dacă mă puteți ajuta dar încerc să vă explic. Când intru de exemplu pe omegle (folosind camera web), îmi apare o iconiță pe care scrie YouCam5 și eu nu mă pot vedea, am dat pe allow la cameră și tot nu merge. Nu e chiar așa urgent, dar vreau să știu ce aș putea să fac să meargă camera. Și specific că așa merge și la skype, facebook video call etc...
Fundă la cel mai rapid și eficien răspuns.

2 răspunsuri:
| Joliensip a răspuns:

Paii.e stricata camera ..la omegle nici mie nu mi merge...dar in rest n am treaba

| forthewicked explică (pentru Joliensip):

E atașată la laptop și am driver, nu e stricată.-.