| ForeverWarrior a întrebat:

Sal.Poti daca locuiesti in Romania sa-ti faci unul sau mai multe conturi de YouTube si informatiile de acolo sa fie dedicate in mare parte publicului din SUA sau altor utilizatori vorbitori de engleza? Si daca indeplinesti toate cerintele dupa un timp si faci un parteneriat cu ei te vor plati la fel de mult ca si pe cei din SUA? Multumesc!

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pe You Tube nu te plătește un om ci niște roboți. Aceștia nu te întreabă de unde ești. Dacă ai vizitatori, dacă aceștia vizitează reclamele postate pe canalul tău, poți fi de oriunde, ei te vor plăti dacă situl tău produce vânzări.