| Cristiano_5927 a întrebat:

Sal sunt baiat am 1.83 si 94 kg si vreau sa ajung la 80 big grin o dieta as vrea si eu si un program si in cat timp se pot slabi atatea kg?

1 răspuns:
| D A R i U t S s A a răspuns:

In general baietii slabesc mult mai repede decat fetele. Ce pot sa-ti zic. Nu mai manca dupa ora 18-19, fara paine ( paine neagra 1-2/ zi ) multe fructe si legume, multa apa si mult sport.
Iesi la fotbal/baschet cu baietii, la alergat prin parc si o sa slabesti.:*