| antonio98 a întrebat:

Sal TPU am o intrebare stiti ca erau acele filme cu STIFLER imi poate spune cineva cum se numesc filmele. Sau mai bine zis imi zici cineva cum se numesc filmele in care este personajul Stiffler? VA MUKTUMESC PWP APP aveti su funda si vot cel mai explicit raspuns as dori raspunsul in data de 26 aprilie 2011 orele 11-14:30

Răspuns Câştigător
| RoxxyFoxxy a răspuns:

American Pie sau Placinta americana (In romana)? Eu acolo tin minte ca era pers. Stifler

2 răspunsuri:
| antonio98 explică:

Roxi multumesc ca miai adus aminte era filmul placinta americana mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

American Pie se numesc.