| Spitz10 a întrebat:

Sal tpu.Am o problema.Stiti cand vreti sa scrieti ceva in spatiul ala de sus a pagini de pe google si cand scrieti cateva litere iti apar mai multe posibilitati pe care ai putea sa vrei sa intri? Pai vreau sa scap de una din acele posibilitati.Cum sa faci. Funda si vot pentru cine ma ajuta.

1 răspuns:
| MenInShadow a răspuns:

Incearca sa stergi tot history-ul din browser, si de asemenea, toate coockie-urile.
Daca nu stii cum faci asta, cauta pe net "How to delete history", si dupa "How to delete coockies", asa v-or disparea.
Daca nu, sterge browser-ul si instaleaza-l din nou, dar o sa pierzi tot ce ai salvat, mai usor e cum am zis mai suswinking