| LolLzz a întrebat:

Sal tpu..am si eu o intrebare. Am 13 ani si am inceput sa fac cura de slabire si am slabit de la 86kg la 68kg si am 175cm inaltime...ce ziceti ar trebui sa mai slabesc sau sa ma mentin?

Răspuns Câştigător
| alee3333 a răspuns:

Presupun ca esti bait. Ai o greutate normala si un aspect frumos daca te menti spre ''patratele'', dar nu greutatea conteaza ci muschiisau patratele, care te pot face sa ai 80 kg si sa fii foarte frumos, deci incearca sala si orienteaza-te spre aspect nu spre kg. In caz ca esti fata si prcatiti vreun sport sau lupte. etc ar trebui sa continui cu slabirea cu retete doar cu fructe, legume apa si supe gen varza. Sau renunta pur si simplu la dulciuri si fa muuuuult sport nu e numai macarea. Succes :*, fundita?

2 răspunsuri:
| Alondrasarah a răspuns:

Pai ..Ar trebui sa mai slabesti totusi /
.
ai numai 13 ani.
mama are 40 de ani.
si are 64 kg :*

aai grija.Pup :*

| Andreea0cod009 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa mai slabasti pana la 55-60 Kg, daca ai 13 ani.parerea mea. Funda?