| iLOVEquestions a întrebat:

Daca tin cura de slabire, slabesc si la fata?
:*****

Răspuns Câştigător
| EJelly a răspuns:

Depinde.
In general, slabesti la fata cand organismul este extenuat (la o raceala puternica, stress, nesomn)

O cura echilibrata ar putea sa nu te ajute la fata. Stiu ca nu am un raspuns prea clar pentru tine, dar chiar depinde de multe chestii si, mai ales, de fiecare persoana in parte

12 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nu

| iLOVEquestions explică (pentru qLoveSmileღ):

Wow, ce rau mi-ai facut. Ca stie si dracu care e Fb-ul meu real!
Aplauze pentru tine! rolling on the floor
Dumnezeu sa-ti dea minte, scumpi :*

| qLoveSmileღ a răspuns (pentru iLOVEquestions):

"Scumpi" ti-am aratat link`ul ca sa stii de fapt cat esti de penibila! Fara suparare. :* Aa, si mersi pentru aplauze. big hug Esti o dragutaa`! :* Ceau`. :*

| iLOVEquestions explică (pentru qLoveSmileღ):

Singura penibila esti tu aici, care nu stie sa-si rezolve problemele altfel. Oricine putea face asta, si nu ma deranjeaza, oricum nu stie nimeni cine sunt de fapt! :* Si cu placere big hug :* Si stiu ca sunt draguta big hug :*** Ceau :**

| Elvina a răspuns:

Da. Slabesti peste tot de la fata, sani, fund, picioare, maini.

| raduconstantin11 a răspuns:

Poti vedea aici http://deslabit.cabanova.com/slabeste.html

Sunt foarte bune, sper sa te ajute

| MsGringer a răspuns:

Da.Evident.Eu am tinut cura si sport o luna de zile si m-i se vedea maxilarulstraight face.Iti recomand sa nu tii cura.

| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Tu esti grasa si la fatastraight face straight facestraight face Te auzi ma fato ce spui straight face. Se depunde grasime sold, coape, brate, picioare, abdomen, si gat, pe fata=]]]. Nu nu se depunde da-mi fundita tongue ca ti-am explicat

| ℓDℓ a răspuns:

Fieacare persoana e diferita...

Unele persoane pot slabi in toate zonele corpului iar altele doar in anumite zone(fund, burta, picioare)

| UsernameFail a răspuns:

Pai, nu. Dar daca asa e organismul tau, probabil vei slabi si la fata. Iti urez noroc cu slabitul.

| yondaime1221 a răspuns:

Lasa cura de slabire. Baga la 6-7 dimineata un pic de alergare usoara. Abia dupa 30 minute incepi sa pierzi din greutate, deci iti recomand sa alergi cate o ora sau o ora jumate. E bine daca alergi si seara inainte de ultima masa.