| Ady21 a întrebat:

Sal TPU,
Am si eu o intrebare... cateodata cand deschid My computer s-au My documents sau orice alta aplicatie, cu exceptie internetul! imi da o "eroare" in ce consta aceasta eroare?
Imi dispare tot dupa ecran cateva secunde...si imi apare iar dupa, dar cand imi apare daca sunt intrat pe mess sau in winamp sau in orice altceva ma scoate! ce poate sa fie? virusi? dau funda cine stie

Răspuns Câştigător
| Mihaelaaa13 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta m-ai demult ...si mi-am bagat un antivirus...cand l-am scanat era full de virusi happy