| coss15 a întrebat:

Bună,știe cineva de ce nu-mi mai stă antivirusul pe ecran? Când îl deschid îmi apare în bara de notificări dar când ies din aplicație dispare din bară. Asta se întâmplă după ce am dat "actualizare de sistem", l-am resetat dar în zadar! Știe cineva vreo rezolvarea?

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ce sistem si ce antivirus folosesti?

| Google342 a răspuns:

Ti-a expirat anti virus-ul si trebuie luat altul...Eu iti recomand sa iti iei antivirus-ul Avast este foarte bun
Uite ili poti downlada de aici https://www.avast.com/en-eu/index

| Bula a răspuns (pentru Google342):

De la actualizare sistem nu expira antivirusul tongue

| Google342 a răspuns (pentru Bula):

Mie mi-a expirat

| Bula a răspuns (pentru Google342):

In acelasi moment? Miram-as...

| Google342 a răspuns (pentru Bula):

Nu ma...Mi+o expirat dupa 2 saptamani

| Bula a răspuns (pentru Google342):

"Ma" - sa fii cu mama ta, daca-ti permite!
Eu NU-ti permit!

| Google342 a răspuns (pentru Bula):

Ok =]]