| BuilD a întrebat:

. am si eu o intrebare pentru. cei care se uita la serialu Spartacus stie cineva mai o sa apara episoade, s-a terminat... thinking

Răspuns Câştigător
| Tilicaru a răspuns:

Din cate am auzit actorul principal (Spartacus) avea cancer si au facut o serie de episoade noi dar care ar fi inainte de Casa Batiatus. O sa apara sezonu nou insa nu stiu cand. Trebuie sa scape actoru de cancer doar apoi se pot apuca de noul sezon. Sper ca ti-am fost de ajutor.