| DontHateMe a întrebat:

Am telefon lg kp501 cookie si nu merge sa vad filmulete pe youtube. Ce ar trebui sa fac?
Fundaaa

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Incearca sa accesezi internetul direct de pe butonul mobilului de a naviga si acolo pui youtube.com; daca nu merge incearca sa-ti descarci aplicatia youtube si intra singur (daca nici asa nu merge consulta serviciul tehnic pentru a remedia problema).

| DontHateMe explică (pentru mgtow):

Merge sa intru pe site dar cand dau pe un film imi da eroare

| mgtow a răspuns (pentru DontHateMe):

Vorbeste cu fabricantul pentru a remedia problema daca e in garantie nu te costa nimic reparatiile.

| DontHateMe explică (pentru mgtow):

Nu mai e in garantie si chiar acum cateva luni l-am dus la reparat

| Gabi19971983 a răspuns:

Buna asta e si problema mea..Am tot acelasi telefon..Deci este o problema comuna...Am internet si cand intru pe youtube merge mi acceseaza bine si dupa cand dau pe "watch video" imi intra in filmulet dupa care se incarca..si intr-un sfarsit zice eroare! Asa este si la tine? Ai rezolvat problema? Daca da spune-mi si mie te rog! MS:*

| DontHateMe explică:

Dar pentru alta problema