| Spitz10 a întrebat:

Sal TPU, dau funda.Era un film de groaza despre un autobuz calcat de linia ferata, si e orba despre o fata care intalneste fantoma unei fetite misterioase.Cine oprese pe acea cale ferata cu amsina patetste chesti ciudate.Stiti cum se numeste?

2 răspunsuri:
| corinad22 a răspuns:

Filmul se numeste amprente mortale, e de nota 10, cei care stateau cu masina oprita pe linia ferata erau impinsi de niste copilasi si le ramaneau amprentele pe bara din spate a masinii si pe geamuri! big grin

| Spitz10 explică (pentru corinad22):

Mnu cred ca vobim despre acelasi film.nu erau numai amprente, eram tot felul de chesti paranormale. dDAR EMRSI DE RASPUNSbig grin