| Loola_4761 a întrebat:

Sal TPU deci...am o problema cand intru pe facebook vreau sa adaug o prietena ca sora da nu imi mai arata categoriile de fete adica " sora, verisoara, nepoata". etc etc. tot ce tine de fete imi arata doar de baieti si nu stiu cum s-a intamplat si nu stiu ce sa fac... aveti voi vreo idee? HeLp me pleasee fundita.

Răspuns Câştigător
| TheYonutz19 a răspuns:

Pe pagina ta de profil arata update info...dai acolo si iti apare dai la edit apoi Add another family member scrii in casuta numele surorii tale dai la sageata in jos sa alegi ce vrei tu ..sister,father,mather, son etc etc ..sau baga id meu verona_verona91 si iti arat :* merit bunda :X:X