| eu_5834 a întrebat:

Sal TPU FILME mie imi plac filmele cu putini supravietuitori 2-3 poate si mai multi cu epidemi... zombi un exemplu ar fi 28 later sau ceva de genu l-am vazut acum ceva timp si mie placut cu baiatul ala care se trezeste in spital si nu mai sunt asa multi oameni pe pamant. ma rog multe altele...
as vrea sa imi puneti si mie niste filme din astea mai noi cu epidemii zombii cu putini supravietuitori dar sa fie ceva mai noi ca pe alea vechi mare majoritate le-am vazut. la cel mai bun film

4 răspunsuri:
| Rosiilabucata a răspuns:

I am legends sau masacrul din texas

| katy_3282 a răspuns:

'Carriers' e un film misto!

| Lazar_Sorinel_1994 a răspuns:

Zombielend. Comedie + multi zombii.
Mai ar fi shaun of the dead, day z, poate rezident evil?

Răspuns utilizator avertizat