| r0by2oo9 a întrebat:

Sal TPU!
Intr-o saptamana am banchetul de sfarsit de clasa a 8a. Mi-am luat niste blugi negri, ce camasa imi iau inca nu m-am hotarat dar ma descurc, dar nu stiu cu ce ar trebui sa ma incalt (preferabil sa nu fie pantofi)
as vrea cateva sugestii
mersibig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O camasa ceva in genul: http://www.laredoute.ro/......be_400.jpg ar fi perfecta.Culoarea carourilor poate fi aceasta(albastru inchis,dar poti opta si pentru nuante putin mai deschise de albastru),verde, de preferat o nuanta mai inchisa, nuante inchise de gri sau chiar negru.Personal as alege albastru inchis sau negru.Pentru o tinuta foarte eleganta,ar fi de preferat sa alegi pantofii,dar daca nu-ti doresti lucrul acesta, poti completa perfect tinuta cu o pereche de converse negre, cat mai simple. Distractie placuta.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumos! Ia-ti o camasa albastra, daca vrei poate fi si blug, un denim deschis cu maneca scurta (sunt la takko fashion). Si niste tenisi negri sau albastri sau albi. Sa te distrezi! ai facut o alegere buna cu blugii negri!