| Ady100 a întrebat:

In iunie o sa am banchetul de sfarsit de clasa a-VIII-a si nu stiu cu ce sa ma imbrac. M-am decis ca o sa port o camasa cu maneca scurta portocalie dar nu ma pot decide daca sa merg cu pantaloni de costum negri sau cu blugi albastri( nu sunt dinaia rupti in genunchi sau ceva). Si sa imi iau pantofi sau ceva mai casual? Dau funda la cel mai bun raspuns care ma ajuta sa ma decid.
P.S. O sa dau funda destul de tarziu pana ma decid. Multumesc de ajutor!

1 răspuns:
| LadyDeny a răspuns:

Eu zic sa iti iei camasa albastru inchis, alba sau rosie cu papion negru si costumwinking